Vidi: az NB III-as Dunaújváros ellen már jobban ment

2023-07-05

Zárt kapus, mindössze 2 x 30 perces felkészülési mérkőzésen Csongvai és Katona góljaival 2-0-ra legyőzte az NB III-as Dunaújváros csapatát az NB I-re hangoló, még mindig meglehetősen tartalékos Fehérvár FC.

A rövidke találkozón magabiztosan nyert Bartosz Grzelak alakulata, amely a napokban edzésbe állt Kodro távollétében gyakorlatilag befejező csatár nélkül állt fel, lévén a keretben nincs más ezen a poszton rajta kívül! Gyakorlatilag bő fél év alatt sem volt képes erre a kulcsposztra játékost igazolni a vezetőség, ami tökéletesen érzékelteti a klub helyzetét, s az illetékesek alkalmatlanságát feladatuk megfelelő színvonalú elvégzésére.

A harmadosztályú gárda ellen még csak-csak megoldotta a feladatot gólvágók nélkül is a Vidi, ám ahogy a DAC elleni 0-5-nél, majd szombaton az NK Osijek elleni muraszentmártoni (a horvát-szlovén határnál található a település) mérkőzésen is nagyon fog hiányozni a támadópotenciál a csapatból, nem beszélve a bajnoki meccsekről, bár az még ezek után is elképzelhetetlen, hogy a rajtig hátralévő bő 3 hétben ne legyen képes 1-2 támadót összekaparni valahonnan Juhász Roland sportigazgató és stábja.

Amennyiben igen, akkor nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy minden idők legtehetségtelenebb és legimpotensebb Vidi-menedzsmentje a mostani.

(Fotó: Fehérvár FC)