A TFSE-t 3-2-re, az Extraligába feljutó Gödöllőt 3-1-re verte, ám így is csak a 3. helyen zárta a női röplabda NB I rájátszását a MÁV Előre SC. Farkas Mihály együttese az alapszakaszt az élen zárta, ezért esélyesként vágott neki a feljutásért folytatott csatának. ennek tükrében csalódás a 3. hely, összességében azonban dicséretes a hölgyek szereplése. Mint ahogy a fériaké is, bár a végén becsúszott nekik egy újabb hazai vereség (0-3) a DEAC ellen, ezzel együtt is maradt a gárda a playoff tabella 5. helyén, tehát a feljebb lépés itt sem jött össze. Sebaj, lesz cél jövőre is.
Szobrot állítanak Bogár Pál tiszteletére a Bregyóban
Szobrot avatnak június 10-én, szerdán 10.30 órakor a Bregyó Sportcentrumban az Európa-bajnok, Főiskolai világbajnok és...









0 hozzászólás