Komoly erődemonstrációval indított a Volán

2022-03-09

Megkezdődtek ma a negyeddöntők az osztrák nemzetközi jégkorong-ligában, az ICEHL-ben. A Hydro Fehérvár AV19 brutális kiütéssel startolt: 8-1-re gázolta el az olasz (dél-tiroli) Val Pusteria (HC Pustertal) alakulatát az egyik csapat negyedik győzelméig tartó sorozat első összecsapásán. A Volán góljain Jacobs (2), Atkinson (2), Németh, Magosi, Kuralt, és Erdély osztozott. Hári 3 gólpasszt jegyzett, de mellette még Atkinson és Kuralt is 3 ponttal gazdagodott öszességében. A következő meccsre pénteken kerül sor a Pustertal otthonában, majd vasárnap újra Fehérváron randiznak a felek.

A további eredmények: Red Bull Salzburg – Tesla Orli Znojmo 3-1, Villach – Olimpija Ljubljana 4-6, Vienna Capitals – Klagenfurt 1-2 (kétszeri hosszabbításban dőlt el a mérkőzés)

A folytatásban minden meccsre pénteken, majd vasárnap és kedden kerül sor. Ahol nem lesz elég a 4 találkozó, ott 18-án, pénteken jön az ötödik összecsapás, szükség esetén vasárnap a hatodik, kedden pedig a hetedik, mindenképpen végső csatára kerül sor.