EKL: minimális Fradi vereség Pireuszban

2024-02-15

1-0-ás vereséget szenvedett a görög Olympiakosz Pireusz vendégeként a Ferencváros a labdarúgó Európa-konferencialiga nyolcaddöntőjének első összecsapásán, így nyílt maradt a továbbjutás kérdése a jövő heti visszavágó előtt.

A találkozó első felében kiválóan, szervezetten, koncentráltan játszott a Fradi, helyzete is akadt, de nem szerzett gólt, mint ahogy a hazaiak sem, akik a második félidőben ébredtek fel igazán. Az utolsó 25-30 percben már nagyon komoly fölényben focizott az Olympiakosz, amely a 82. percben bepréselte a győzelmet jelentő találatot, amely nehéz, de nem megoldhatatlan helyzetbe hozta az FTC-t.

A visszavágóra február 22-én, csütörtökön 21.00 órakor kerül sor a Groupama Arénában.