Delfin SE: 13 érem – hét arany egy úszótól Győrben

Szerző: garanddesign

2021-05-02

Szép sikert értek el a Delfin Sportegyesület ifjú úszói a magunk mögött hagyott hétvégén egy rangos, nemzetközi versenyen, Győrben: Dániel András szakmai igazgató-vezetőedző és trénertársainak tanítványai nem kevesebb, mint 13 érmet szereztek a népes és erős mezőnyben. A legeredményesebb „kis delfin” a 11 éves Varga Marcell lett, aki egymaga hét (!) alkalommal állhatott fel a dobogó legfelső fokára gyorson, háton és pillangón 50, 100 és 200 méteres versenyszámokban. Dániel András értékelése szerint rendkívül örvendetes, hogy Marcell (aki a Hétvezér Általános Iskola tanulója) valamennyi számban az országos korosztályos ranglista első három helyén található. Ez nagyon biztató a nyári országos korosztályos bajnokságra. A klubalapító szakmai vezető az egész csapatot teljesítményével elégedett, ami nem is csoda, ugyanis mindenki megjavította eddigi legjobb eredményét.