AFKC: hazai vereséggel búcsúztatták Triscsukot

2022-05-13

Az első 18-19 percben jól tartotta magát, vezetett a Siófok ellen a női kézilabda NB I utolsó-előtti fordulójában az Alba FKC, ám a vendégek ritmust váltottak, és állva hagyták vendéglátójukat, akik az első játékrész utolsó 12 percében két gólra voltak képesek, miközben hetet kaptak. Ezt követően már csak távolodott a Balaton-parti alakulat, amely végül simán, 33-24-re nyert. Az Albában a 6 gólos Utasi és a 3 találatos Besszer nyújtott elfogadható produkciót, a többieknek nagyon nem ment.

A pályafutását befejező, utolsó hazai meccs lévén a fehérvári közönségtől búcsúzó Triscsukot sem szólhatja meg senki, mert fájós térde okán csak három hetesre ment be a pályára, s mind a hármat be is vágta, A fehérvári klub örök góllövő listáját vezető egykori válogatott, Eb-bronzérmes orosz származású közönség kedvenc tehát a körülményekhez képest szépen búcsúzott, de csapata nem igazán. Triscsuk mellett egyébként Szarka is visszavonul az idény végén.