A PAFC II nyerte a Bicske elleni rangadót

2021-08-22

Alig néhány kilométer választja el Felcsútot Bicskétől, ennek megfelelően a Puskás Akadémia II. csapata és a BTC NB III-as összecsapása igazi szomszédvári rangadó. A felek ma a Pancho Arénában csaptak össze, s a hazai pályán játszó alakulat nyert 2-1-re. A Puskás II. Melo (Weslen Junior) és Janyickij góljaival már az első félidőben kétgólos vezetésre tettek szert, nem érdemtelenül, majd a második játékrészre feljavuló bicskei csapat az 50. minutumban Sóron góljával szépített, de az egyenlítés már nem jött össze. A végén még 1-1 piros lapot osztott ki a játékvezető mindkét oldalon: Nahirnijt a 85., Hirmant a 90. percben állította ki Dombi Olivér. Négy meccs után a PAFC II 7 ponttal a 10., a Bicskei TC 3 egységgel a 15. helyen áll a Nyugati csoport tabelláján.

Az ugyanitt szereplő másik két Fejér megyei együttes közül a MOL Fehérvár II a listavezető Mosonmagyaróvártól kapott ki idegenben 2-0-ra, a Gárdonyi VSC pedig negyedik találkozóját is elbukva, az Érdi VSE-től szenvedett ugyanilyen arányú hazai vereséget. Előbbi alakulat 6 ponttal a 12., utóbbi pont nélkül az utolsó, a 20. helyen áll jelenleg.

(Fotó: Puskás Akadémia)