ELF: kikaptak a Párducoktól is a Koronázók

Szerző: Media24

2024-06-24

Négy fordulót követően sincs győzelme a legrangosabb európai amerikaifoci-bajnokságban a Fehérvár Enthroners csapatának. A Koronázók a liga egyik legstabilabb alakulatától, a lengyel Wroclaw Pantherstől kaptak ki hazai pályán, a Takarodó úti First Fielden 44-12-re. A fehérvári egylet a második és a negyedik játékrészben szerzett egyaránt 6-6 pontot, ezt a két negyedet 12-9-re meg is nyerte, ám az elsőt és harmadikat nagyon elvesztette, 21-0-ra, illetve 14-0-ra.

A következő körben a Miláno Seamen otthonában szerepel az Enthroners, egy olyan csapat vendégeként, amely nyert már két meccset 3 veresége mellett, ugyanakkor ezeket a győzelmeket nem a liga legjobbjai közé tartozó alakulatok ellen szerezte, így egyértelműen lehet keresniavalójuk a Koronázóknak a szombaton (június 29.) este rendezendő összecsapáson.