Családi piknikre várja a Székesfehérvári Közösségi és Kulturális Központ (SZKKK) a városrészben élő családokat szeptember 6-án, szombaton a Kisfaludi Közösségi Házba és a sportpályára. Az egész délutánt felölelő, ingyenes programkavalkádban süteményverseny, játékok, arcfestés, zenés-mesés színpadi műsor is helyet kapott.
Még érdemes fellapozni a nagymama ízes, illatos süteményeinek receptjét őrző füzeteket, szakácskönyveket, vagy éppen előkészíteni a hozzávalókat a család kedvenc süteményéhez és elkészíteni egy édes finomságot, amellyel szeptember 6-án nevezhetnek a „Kisfalud legfinomabb édes süteménye” címre. A városrészben élők a családi piknik keretében versenyeztethetik meg saját készítésű alkotásaikat. Aki szeretné legfinomabb süteményét a világnak megmutatni, annak nem kell mást tennie, mint az elkészített süteményből két szelettel nevezni szombaton 15 órától a helyszínen, majd megvárni a Damniczki Balázs cukrászmester és Igaz Krisztina, az SZKKK szakmai vezetője alkotta zsűri véleményét és döntését. A szervezők azt kérik, hogy a sütiversenyen indulók előzetes részvételi szándékukat jelezzék Lengyelné Keresztes Ildikónál a +3620/480-9065 telefonszámon.
A Kisfaludi családi piknikre 16 órára várják a gyerekeket a Batyu Színház Hófehér és Rózsapiros című bábelőadásával. 17 órakor Kocsis Dénes lép színpadra. A színművész, énekes musical- és operettdallamokkal varázsolja el a közönséget. A színpadi műsor mellett 15 és 19 óra között hatállomásos mobil kalandpálya, kosaras körhinta, hordólovaglás, óriás jenga, fajátékok, helikopterszimulátor, arcfestés és aquaplacc várja a városrészben élőket.
0 hozzászólás