Bringás uzsonnára invitál minden kerékpározót a Magyar Kerékpárosklub Székesfehérvár és Térsége Területi Szervezete. A programot június 10-én, csütörtökön az Alba Plaza előtt, a Palotai kapu téren szervezik 14.30 órától. A találkozás hosszú idő után jó alkalom lesz, hogy a kerékpárosok egy kis frissítő mellett váltsanak néhány szót. A szervezők meglepetés-nyereményeket is ígérnek, illetve szívesen elkészítik bárkinek a szelfijét, amit a kampány felhívására tölthetnek fel a bringások. Kérik, hogy a fenntarthatóság érdekében mindenki vigyen saját poharat, kulacsot.
Foci vb: Dél-afrikai és ecuadori bravúr, német, cseh és koreai blama, brazil, marokkói és elefántcsontparti győzelem
A legintenzívebb napot bonyolították le a 23. labdarúgó-világbajnokságon csütörtökön, amikor három csoportban is...










0 hozzászólás