Nem állítható, hogy nem fogta Fortuna erősen a zöld-fehérek kezét, de nagyon jókor tette: egy brutális kapushiba következtében esett góllal és egy 11-es találattal 2-0-ra legyőzte az előzetesen kissé esélyesebbnek tartott cseh bajnok Spavia Praha együttesét a Ferencváros a Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének első meccsén, így komoly sansza van arra, hogy a csoportkörbe jutásért is pályára léphessen majd. Az biztos, hogy egy nagyon kemény prágai visszavágó még hátravan (augusztus 10, kedd, 19.00) a Stöger-legénység számára, de most már az FTC az esélyesebb, és bizony csalódás lenne, ha nem jönne össze a továbblépés.
Jövő héten indul a foci vb – június 11-től éjfélig tarthatnak nyitva a belvárosi teraszok Fehérváron
Június 11-én kezdődik a futball világbajnokság, ehhez is kapcsolódva Székesfehérváron már ettől az időponttól éjfélig...











0 hozzászólás