AV19: Innsbuckban sem jött a pont

2022-12-20

Egy komoly pozitív széria (8 meccsből 7 győzelem) után immár harmadik vereségét szenvedte el az osztrák bázisú ICEHL-ben a Hydro Fehérvár AV19 jégkorong csapata. Kevin Constantine alakulata a listavezető Innsbruck otthonában kapott ki 4-2-re, úgy, hogy sokáig 0-2-re állt, de az 55. percre sikerült kiegyenlítenie. Ekkor aztán hamar gólt kapott, majd a kapus lehozatala mellett üresen maradt ketreccel a háta mögött támadott az egyenlítésért a legvégén, amikor korongot vesztett, a hazaiak pedig az üres kapus találattal beállították a végeredményt.

Megint nagyon közel volt a pontszerzés, sőt a győzelem, de megint nem sikerült, ahogy a 2. helyezett Bozen vendégeként (4-7), illetve a 3. Villach ellen (2-3). A két Volán találaton Terbócs és Petan osztozott.

A fehérvári csapat a következő körben, Bécsben a Capitals ellen javíthat pénteken (december 23., 19.15), majd hétfőn az újabb 3 pont reményében a Graz ellen meccsel hazai pályán 17.45-kor.