Hárman megsérültek abban a közlekedési balesetben, amely ma (2021. június 3-án) 16 óra 40 perc körül történt a 7-es számú főút 32-es kilométerszelvényében, Székesfehérvár külterületén, Emmarózánál. Eddig tisztázatlan körülmények között két személygépkocsi összeütközött. A baleset helyszínén a rendőrök irányítása mellett, félpályán halad a forgalom, ezért torlódásra számíthatnak az arra közlekedők. (FMRFK, a fotó illusztráció)
Nyári kikapcsolódás idején is vigyázzunk értékeinkre – figyelmeztet a hatóság
Nem régen zárult Székesfehérvár és a régió egyik meghatározó zenei és kulturális fesztiválja a FEZEN. A rendőrség...










0 hozzászólás