Nyári témát választott júniusra a Székesfehérvári Közösségi és Kulturális Központ (SZKKK) versklubja: június 16-án, hétfőn 18 órától a „fák, virágok, évszakok” témakörben válogathatnak, hallgathatnak, elemezhetnek szebbnél szebb költeményeket a versbarátok Kozáry Ferenc színművész vezetésével. A részvétel ingyenes, mindenkit szeretettel várnak.
A legszebb verseket keresi hónapról hónapra az SZKKK új rendezvénysorozata, a Vers a parton. A klubot vezető Kozáry Ferenc színművész a válogatásában előadott költeményeket érdekes történetekkel, kulisszatitkokkal színesíti. A résztvevők is elhozhatják és előadhatják kedvenceiket, mesélhetnek azok történetéről, a versek által őket ért benyomásokról, gondolataikról.
A klubindító, áprilisi esemény témája a vízpart volt, májusban, a második alkalmon az „enni, inni, álmodni – versek testnek és léleknek” témakörben válogathattak költeményeket az érdeklődők, most pedig a fák, virágok, évszakok következnek.
A kötetlen, interaktív esemény kellemes környezetben, az SZKKK Fürdő sori épületében, ötórai tea hangulatban várja a lírabarátokat. A versklubba a belépés ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztráció: +36 20/665-7583.
(ÖKK, media24.hu-SzG)
#Csónakázó-tó #fehervárifiatalok #irodalom
0 hozzászólás