Sok a beteg – látogatási tilalom a Feketehegy-Szárazréti Idősek Otthonában

Ideiglenes látogatási tilalmat vezetnek be március 10-től, keddtől a Feketehegy-Szárazréti Idősek Otthonában, a jelentős számú megbetegedés miatt.

A gondozottak és a dolgozók egészségének védelme érdekében ideiglenes látogatási tilalom lép életbe 2026. március 10-től, keddtől a Kossuth Zsuzsanna Szociális Intézmény Feketehegy-Szárazréti Idősek Otthonában.

A megbetegedések megnövekedett száma miatt van szükség az intézkedésre, amelyet határozatlan időre vezetnek be. Amint csökken a megbetegedések száma, az átmeneti látogatási tilalom feloldásáról is tájékoztatást fogunk adni. Megértésüket köszönjük!

 

Vörösmarty Rádió


Kiemelt partnereink

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Written by Mátay Balázs

2026-03-09

0 hozzászólás

Ez is érdekelhet