Hétfőn reggel lezárják a Bástya utcát az Országzászló tér felől

Április 13-án, hétfőn reggel 8 órától csőtörés utáni javítási munkák miatt lezárják a Bástya utcát az Országzászló tér felől. A behajtási engedéllyel rendelkezők a lezárt utcákat a Basa utca – Ady Endre utca útvonalon tudják elhagyni, illetve megközelíteni. Köszönik a közlekedők türelmét!

 

Vörösmarty Rádió


Kiemelt partnereink

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Written by Mátay Balázs

2026-04-11

0 hozzászólás

Ez is érdekelhet