Feloldották a látogatási tilalmat a Szent György Kórházban és intézményeiben

Szerző: Szűcs Gábor

2026-03-26

Feloldották  a korábban elrendelt látogatási tilalmat a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházban.

2026. március 26-tól, csütörtöktől feloldotta a Fejér Vármegyei Kormányhivatal a korábban elrendelt látogatási tilalmat a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházban – adta hírül közösségi oldalán az intézmény. A hatósági intézkedés a vármegye területén működő valamennyi fekvőbeteg-szakellátást nyújtó intézményre vonatkozik. A bent fekvő betegek látogatásának rendjéről a kórház hivatalos weboldalán lehet tájékozódni.

(FVSZGYEOK/MEDIA24.hu)

 

Vörösmarty Rádió


Kiemelt partnereink

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Written by Szűcs Gábor

2026-03-26

0 hozzászólás

Ez is érdekelhet

Vidi: Bedi is hosszabbított

Vidi: Bedi is hosszabbított

További egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését a Videoton FC Fehérvár NB II-es labdarúgó csapatának...