Átvették megbízóleveleiket, majd a polgármesterrel egyeztettek az új képviselők

Dr. Cser-Palkovics András polgármester meghívására, a képviselői megbízólevelek átadását követően a polgármesteri irodában folytatott megbeszélést Csiszár Béla és Borics Mihály megválasztott országgyűlési képviselő Székesfehérvár vezetőivel. A kölcsönös bizalom építését szolgáló találkozón szóba kerültek az önkormányzat és a magyar állam közötti, folyamatban lévő ügyek, a város előtti fejlesztési lehetőségek.

„A szükséges tudnivalókat, a folyamatban lévő ügyek összefoglalóit írásban is megkapták, hiszen a mandátum mellé jár a ’követlevél’ is. Munkájukhoz az önkormányzat minden tőle telhető segítséget meg fog adni, amennyiben ezt igénylik. Örülök, hogy a mai megbeszélést nyitott, konstruktív hangulatban folytathattuk, bízom benne, sok ilyen követi majd még a mai találkozót.” – fogalmaz bejegyzésében dr. Cser-Palkovics András, aki szerint Fehérvár alapvető érdeke és a polgárok egyértelmű elvárása, „hogy az országgyűlési képviselők és a városvezetés tagjai, a polgármester együtt tudjanak dolgozni a város érdekében, a mindenkori kormánynál tudják érvényesíteni ezeket az érdekeket. Eredményes felkészülést kívánok képviselő uraknak az alakuló ülésre és az azt követő érdemi munkára!” – zárul a bejegyzés.

A találkozó végén Székesfehérvár polgármestere felkérte a két képviselőt, hogy tolmácsolják meghívását Magyar Péter leendő miniszterelnök felé.

(ÖKK)

 

Vörösmarty Rádió


Kiemelt partnereink

2026. április
h K s c p s v
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Written by Mátay Balázs

2026-04-23

0 hozzászólás

Ez is érdekelhet