A 2. helyen zárta saját rendezésű felkészülési tornáját az Alba FKC NB I-es női kézilabda csapata. Deli Rita együttese először - egy borzalmas második félidei produkciónak köszönhetően - 33-21-re kikapott (szünetben még 12-12-re álltak a felek!) az Érdtől, utána azonban már sokkal jobban koncentrált 60 percen keresztül, így Japán válogatottját 26-24-re, az egymás elleni bajnoki nyitányra (08.30, 18.30, Köfém csarnok) készülő Mosonmagyaróvárt pedig 28-27-re legyőzte. A három meccsen Temes volt a legeredményesebb fehérvári kézis a 17 maga góljával. Mellette az egyaránt 12-12 találatig jutó új légiós, a francia Zazai és a Békéscsabáról igazolt Walfisch okozta a legtöbb gondot az ellenfelek védelmének. (Fotó: AFKC)