A legutóbbi, PTE elleni hazai 2-3 után hamar javított a MÁV Előre SC NB I-es férfi röplabda csapata. Németh Edmund vezetőedző együttese az alapszakasz 4. körében 3-0-ra verte a Szolnoki RK-t, ezzel tartja második helyét az alsóházban, ami összességében a 8. pozíciót jelenti a 12 csapatos bajnokság összevont tabelláján. A "Loki" végig remekül röplabdázott, 12-re, 15-re és 18-ra, simán nyerte mind a három szettet, 55 perc alatt lerendezve a találkozót. A folytatásban február 16-án jön a Sümeg elleni alsóházi rangadó idegenben, majd 23-án a Győri SZESE vendége lesz a MÁV. Két nagyon nehéz és a végleges helyezések tekintetében is fontos meccs következik.